CLIFTONSTRENGTHS™ TALENTY I MOCNE STRONY

HARTUJ ODWAGĘ

Indianie wierzą, że każdy przychodzi na świat z pewnymi predyspozycjami oraz narzędziami do tego, by te zdolności w sobie rozwinąć i dzielić się nimi ze światem. To od niego zależy, czy je rozwinie czy nie. Jeśli nie pozna swoich predyspozycji czyli swojego powołania, może doświadczyć depresji. Jeśli zaś będzie podążał ścieżka swego powołania, dozna poczucia spełnienia, nawet jeśli ta ścieżka będzie pełna wyzwań.

  • Rozwój kompetencji psychologiczno-biznesowych to także diagnostyka z zastosowaniem narzędzi psychometrycznych.
  • Jeśli interesuje Cię diagnostyka pod względem Twojej dojrzałości do wejścia w rolę biznesową czy społeczną to warto mieć świadomość własnych mocnych i słabych stron, naturalnych predyspozycji i ukrytych motywacji sprzyjających bądź utrudniających rozwinięcie biznesu oraz umiejętność „zarządzania” samym sobą.
  • Narzędzia psychometryczne uzupełniają kompetencje psychospołeczne i wsparcie psychologiczne niezbędne do lepszego poznania swoich unikatowych jakości i podjęcia nowych ról w życiu.
  • Jeśli reprezentujesz pożądaną konfigurację cech osobowościowych i kompetencji biznesowo- interpersonalnych, a potrzebujesz tylko niewielkiego wsparcia czy ukierunkowania swoich umiejętności, to diagnostyka z zastosowaniem narzędzi psychometrycznych pomoże Ci sięgać po jeszcze lepsze jakości w życiu prywatnym i zawodowym.

Zapraszam Cię na sesje diagnostyczne, podczas których wspólnie omówimy wyniki Twoich raportów indywidualnych. Oferuję wsparcie w narzędziu diagnostycznym CliftonStrengths™ Talenty i Mocne Strony.

CliftonStrengths™ Talenty i Mocne Strony


CliftonStrengths®34 to badanie on-line, które diagnozuje 34 wzorce talentowe w oparciu o psychologię pozytywną. To narzędzie składa się z dwóch spersonalizowanych raportów „Strengths Insight” oraz „Action Planning”. Służy do:

  • lepszego zrozumienia swoich talentów
  • nauczenia się dostrzegania ich w różnych sytuacjach zawodowych i prywatnych
  • wyrobienia sobie nawyku nazywania blasków i cieni swoich talentów
  • poszerzenia wiedzy jak przeciwdziałać cieniom swoich talentów poprzez zauważaniu dynamik, jakie pomiędzy nimi dominują

Dla kogo

Dla Osób Indywidualnych zainteresowanych diagnostyką swojej dojrzałości emocjonalnej i biznesowej oraz rozwijaniem swoim kompetencji psychospołecznych

Wybierz termin i zarezerwuj

(Visited 10 times, 1 visits today)