Daria Urszula Lewandowska

Jeśli sobie pozwolisz, zaprowadzę Cię do odwagi Twojego serca!

Kim jestem?

Jestem trenerką rozwoju osobistego, socjolożką, coachem, terapeutką systemową. 

Od ponad 18 lat prowadzę sesje z osobami indywidualnymi oraz szkolenia dla firm w Polsce i za granicą. 

Wspieram i inspiruję ludzi do odkrywania swoich zasobów i talentów, by poczuli swoją odwagę, pewność siebie i intuicję. 

Oferuję wsparcie psychologiczne oraz treningi z zakresu zdrowia psychicznego, budowania zdrowych zespołów i organizacji oraz przywrócenia odwiecznej równowagi pomiędzy rytmem pracy i odpoczynku.

Uczę, jak  gospodarować swoją energią i energią zespołu; jak radzić sobie z manipulacją i kreatywnie rozwiązywać konflikty; jak czerpać energię do życia; jak stare, negatywne nawyki zastąpić nowymi – tak by skutecznie realizować swoje zamierzenia. 

Edukuję organizacje z systemowej perspektywy, czyli uwzględniającej cały system, a nie tylko daną osobę. Doradzam jak optymalne ułożenie elementów wspiera porządek organizacyjny, gdzie jest większy przepływ, zrozumienie i aplikowanie najważniejszych wartości firmy.

Moja historia i moja
Ścieżka Jaguara...

Sama przebyłam długą drogę, żeby zdobyć tę wiedzę, mam umysł podróżniczki i kocham podróże – także te w głąb siebie i w głąb drugiego człowieka.

Jestem absolwentką Wydziału Nauk Społecznych na Uniwersytecie Wrocławskim i studiów podyplomowych z HR oraz MBA. Mam za sobą ponad 20 lat szkoleń i warsztatów z zakresu rozwoju osobistego na ścieżce akademickiej, bardzo biznesowej, a także tej duchowej, tantrycznej, szamańskiej.

Uczyłam się i nieustannie uczę ustawień systemowych z obszaru rodzin i organizacji (Szkoła Cichych Ustawień Gerharda Walpera, Wolfgang Deusser, Heiko Hinrichs, John Whittington), kompetencji psychospołecznych, psychodramy, teatru improwizacji, pracy z własnym ciałem, intuicją, głosem i głową.

Z natury jestem kobietą przedsiębiorczą, zodiakalnym Bykiem, z mocnym zacięciem do przecierania szlaków. Swoją pierwszą firmę szkoleniową założyłam w 2006 r.,  drugą w 2017 r.

Lubię poszukiwać, zwracam się do mądrości starych kultur i tradycji duchowych, które uczą, jak żyć w zgodzie ze sobą i w harmonii ze światem. Kiedy czujesz się częścią większej wspólnoty – ludzkiej, ziemskiej i kosmicznej – to chcesz działać dla wspólnego dobra.

Moją inspiracją jest mitologiczna Majańska bogini Ixchel. Pomagała ona przechodzić ludziom przez ciemność, odcinać się od negatywnych wpływów, od wszystkiego, co zabierało energię życiową i chęć do życia (np. negatywne nawyki, uzależnienia, myśli, ale także toksyczne miejsca, ludzie, którzy ich źle traktowali). Inspirowała ludzi do zaznaczania swoich granic i uszanowania siebie.

Zainspirowana tą tradycją zachęcam Cię do przejścia Twojej własnej drogi. Nazwałam ją Ścieżką Jaguara. W zależności od tego, czego potrzebujesz, dostaniesz taką wiedzę, umiejętności i narzędzia, żeby obudzić w sobie moc. Dla każdego moc oznacza coś innego.

Możesz wybrać i zdobyć to, co jest najcenniejsze dla Ciebie: dbać o swoje zdrowie, rozwijać inteligencję emocjonalną i społeczną, korzystać w pełni ze swoich talentów, odważnie się wyrażać w świecie, mądrze rozwiązywać konflikty czy uzupełniać myślenie linearne perspektywą systemową.

„Jeśli doświadczam jakiejś trudności, nie spocznę, póki jej nie przejdę.
Mimo wielu strzał dojdę do celu. Moje serce jest odważne.”

Mądrość Indian Crow

Moje talenty i motywacje

Moje TOP 5 CliftonStrengths™

Aktywator | Intelekt | Dowodzenie
Naprawianie | Współzależność

Mój Styl Myślenia i Działania FRIS®

Partnerka | Wizjonerka Humanistka

Reiss Motivation

Piękno | Jedzenie
Aktywność fizyczna
Kontakty społeczne | Porządek

Lady Sapiens

Matka | Konstruktorka | Znachorka
Łowczyni | Szamanka | Kobieta

Assess First Shape

Inicjator

Human Design

Generator

UWIELBIAM ROZWIJAĆ SIĘ MIĘDZYNARODOWO!

Bezkompromisowo uczę się na swojej Ścieżce, by odważniej wspierać Cię na Twojej!

DZIĘKUJĘ WAM ZA LATA WSPÓLNEJ PRACY I ZAUFANIA

Praca dla Was i z Wami to zaszczyt oraz dzika przyjemność!
Niezwykłe plemię Ludzi Jaguarów powiększa się. Dołącz do nas!
„Krocz przez Życie z pewnością siebie i z gracją.”

Daria U Lewandowska
ul. Daszyńskiego 55/10
50-310 Wrocław

info@dariaulewandowska.com
NIP PL 898-185-15-22

Przelewy zagraniczne: LT49 3250 0443 7406 8006 (BIC: REVOLT21)

Przelewy lokalne: 11291000060000000002201984

(Visited 343 times, 1 visits today)