Sailing Bootcamps Rejsy Rozwojowe

Zapraszam Cię do udziału w moich najnowszych wydarzeniach online i na żywo

W POSZUKIWANIU INSPIRACJI DO ŻYCIA
I SWOJEGO BIZNESU

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami niecodziennego wydarzenia – Sailing Bootcamp 2024 – rejsu żeglarskiego połączonego z wymianą doświadczeń i działaniami rozwojowymi!

Podczas Sailing Bootcamp spotkamy ze sobą menedżerów i przedsiębiorców pod opieką trenerów biznesu i żeglarstwa, by w niecodziennych okolicznościach pogłębić nasze style myślenia i działania w oparciu o profesjonalna diagnozę FRIS®!
 
SAILING BOOTCAMP
Sailing Bootcamp

Na morzu człowiek bardzo wiele się uczy.
Tam łatwiej klarują się nawet trudne sprawy
i same wracają do właściwych proporcji.

 

CZYM JEST REJS ROZWOJOWY?

  • Żeglarstwo to piękna przygoda, którą chcemy przybliżyć wszystkim uczestnikom naszej wyprawy. Nauczymy Cię podstaw żeglowania, bezpieczeństwa na morzu, a także bycia pełnowartościowym członkiem załogi. Staniesz za sterem, by poczuć siłę prawdziwego przywództwa, a także zdobędziesz staż niezbędny do zdobycia uprawnień żeglarskich.

 

  • Jacht to świetne miejsce do rozwijania rozmaitych kompetencji i nauki pracy w zespole. Odnajdziesz na nim wiele analogii życiowych i biznesowych, które rozbierzemy na czynniki pierwsze, omówimy i zastanowimy się wspólnie nad ich praktycznym zastosowaniem w Twoim środowisku pracy.

 

  • Zadbamy o świetne towarzystwo, Twój komfort i… dobrą zabawę – wszak nic tak nie pozwala nam się rozwijać, jak inni ludzie i niecodzienne okoliczności, w których uczymy się przez doświadczanie nowych rzeczy.

CZYM JEST DIAGNOZA FRIS®?

  • Style myślenia i działania pokazują, w czym różnisz się od innych, co w Tobie jest wyjątkowego. Podpowiadają, jak i z kim możesz najszybciej znaleźć porozumienie, a kiedy i dlaczego będzie to wymagać od Ciebie większego wysiłku. 

Po zakończeniu rejsu możemy stworzyć raport zespołowy, który będzie punktem wyjścia do rozmów liderskich na następujące tematy:

  • Jak wygląda komunikacja i współpraca w Twoim zespole?
  • Jakie są czynniki wpływające na współpracę?
  • Jak wygląda potencjał poznawczy zespołu?
  • Jakie są indywidualne preferencje członków zespołu?
  • Na którym etapie procesu FRIS® zespołu czuję się najlepiej?

Podczas Sailing Bootcamp budujemy poczucie, że nasze życie ma sens i że mamy coś wyjątkowego do zaoferowania innym. Odrzucamy to, co ktoś nam mówił o nas i o świecie, by stać się pełnymi przestrzeni na nowe!

Sailing Bootcamp w pigułce:

Miejsce: Sycylia / Palermo / Wyspy Liparyjskie
Termin: 17 – 25.05.2024
Uczestnicy: menedżerowie i właściciele firm
Koszt: 1 290 Euro + VAT + 1 000 złotych „łódkowego”

Aplikuj!

Łącząc przygodę żeglarską z przemyślanym programem rozwojowym, wrócisz z rejsu bogatszy o nowe doświadczenia, przyjaźnie, wiedzę i umiejętności. Spotkanie ludzi z różnych środowisk, miast i profesji, gwarantuje przepływ energii, inspiracji i pomysłów, które z pewnością będziesz mógł w przyszłości wykorzystać.

Aplikuj na przedwakacyjną edycję rejsu i wybierzmy się razem na wiosennie słoneczną Sycylię. Wypełnij formularz zgłoszeniowy – z chęcią porozmawiamy o szczegółach!

Formularz zgłoszeniowy: Aplikuj na Sailing Bootcamp 2024 Sycylia

Poznaj szczegóły Sailing Bootcamp 2024 Sycylia:

              SB 2024 Sycylia

                               BROSZURA INFORMACYJNA

O NAS

Daria U Lewandowska

Z pierwszego wykształcenia jestem socjolożką, odkąd pamiętam interesowały mnie dynamiki psychologiczne i społeczne. Od 6 lata prowadzę własną praktykę edukacyjną: prowadzę i facylituję treningi, warsztaty i sesje z osobami indywidualnymi z zakresu kompetencji psycho-społecznych. Wspieram ludzi w każdym wieku i na różnych etapach życia. Fascynują mnie kultury rdzenne i ich praktyki przejściach i inicjacji do życia w pełni swojej mocy. Staram się robić to, czego obawiam się najbardziej. Jako absolwentka wielu przeróżnych szkół, treningów, kursów i warsztatów łącze swoje talenty organizując szkolenia i warsztaty rozwojowe. Prowadzę ustawienia rodzinne i organizacyjne, łącząc wiedzę Szkoły Cichych Ustawień Gerharda Walpera z pierwiastkiem kobiecym i praktykami szamańskimi. Moje zwierzę mocy to Jaguar czyli kobiecość łącząca poczucie własnej mocy. Na co dzień pracuję międzynarodowo, wykładam na uczelniach wyższych, fascynuje się psychologią słowiańską, wedyjską oraz psychotroniką. Od wielu lat na ścieżce tantry, w drodze do swojej prawdy i siły życia. Prowadzę spotkania związane z rytuałami, inicjacjami i ustawieniami systemowymi.

Przemysław Skrzek

Zło bierze się ze strachu, którym karmi się nasze ego, by zagłuszyć nasze obawy przed naszą własną niedoskonałością. Czas to zmienić!

Przedsiębiorca i specjalista w branży IT, executive manager, praktyk nowoczesnych metod zarządzania. Pomysłodawca i animator ogólnopolskiego klastra firm informatycznych ITCorner. Certyfikowany menedżer, trener i coach biznesu, a także muzyczny multiinstrumentalista.

Wyznawca podejścia „together is better” z misją jednoczenia ludzi chcących tworzyć wartość. Za działania na rzecz rozwoju współpracy wrocławskich firm branży nowych technologii wyróżniony przez Prezydenta Wrocławia nagrodą  „Kreatywny Wrocławia 2019”.

Informacje Organizacyjne

Zapisz się na wydarzenie!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
WYMAGANE ZGODY

Daria U Lewandowska
ul.Daszyńskiego 55/10
50-310 Wrocław

info@dariaulewandowska.com
NIP PL 898-185-15-22

Przelewy zagraniczne: LT49 3250 0443 7406 8006 (BIC: REVOLT21)

Przelewy lokalne: 11291000060000000002201984

(Visited 205 times, 1 visits today)